NCR 6622E S2 حالت سوئیچ منبع برق 009-0036494 320W 24V با PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Part |
| برند | NCR |
| شرایط | جدید اصلی و بازسازی شده و جدید عمومی |
| نوع کسب و کار | مستقیم از کارخانه |
| تضمین | پشتیبانی فنی یک ساله یا تمام عمر |
| زمان ورود | ۱ تا ۱۵ روز کاری، بسته به سفارش والزامات |
پکن چوانگ لونگ 23 سال تجربه تولید و عرضه قطعات ATM و POS در داخل و خارج از کشور را دارد.
شرکت ما متخصص در تدارکات قطعات اتوماتیک تنظیم و نگهداری است.
ما در تلاش هستیم تا محصولات با کیفیت بالا را با قیمت های پایین تر ارائه دهیم.
| 998-0235677 | NCR 3Q8 Card Reader Assy Feed Roller 998-0235677 4MM MCRM رولر پد لاستیکی 9980235677 ATM CRS بخش ماشین خود خدمت |
| 998-0235676 | NCR 3Q8 کارت خوان Assy لاستیک 4MM رولر 998-0235676 گرفتن رولر MCRW کوچک 9980235676 ATM خود خدمت ماشین بخش |
| 009-0036494 | NCR 6622E S2 حالت سوئیچ منبع برق 009-0036494 320W 24V با PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Part |